Kategorier
Ukategorisert

Svermenmedlemmer får enda en fordel!

Gladnyhet til alle våre medlemmer! Jørn har vært i samtale med Torp Hotel på Fokserød og vi er så heldige som har fått til et par medlemsfordeler hos dem ut denne sesongen. Det vil si frem til juni 2020.

Er du en av de som er med på bortekamper? Nå kan vi også dra nytte av Torp Hotel sin idrettsmeny. Dette er noe vi kan bestille når vi skal ha middagsstopp på vei til bortekampene på Østlandet. Noe som kan komme veldig godt med da det som oftest er her vi stopper.

I tillegg til at vi får tilbud på våre turer til bortkamper får også alle våre medlemmer 10% avslag på valgfri middag fra menyen(gjelder ikke ved bruk av fordelskort) ved fremvisning av deres Svermenmedlemskort.
– For dere som ikke har hentet det kan det hentes ved Svermenbordet på våre hjemmekamper.

Sjekk ut middagsmenyen på deres hjemmesider: https://torphotel.no/priser-for-mat/

Vi er glade for at vi kan gi våre fantastiske medlemmer enda en fordel, og takker Torp Hotel for muligheten!